У Фонд відновлення Ірпеня передали 22 тонни цегли й 86 комплектів дверей

Фонд відновлення Ірпеня отримав нову партію будівельних матеріалів для відновлення пошкоджених рашистами об’єктів. Зокрема, 22 тонни цегли передала для громади компанія «Ваш фундамент», а 86 комплектів дверей – компанія «Міністерство дверей» із Дніпра. Новину повідомляє інформаційне агентство ITV.

«Це крапля в морі, ми це розуміємо, але допомагаємо, чим можемо. Якщо б кожен бізнес, який зараз працює в Ірпені, допоміг місту, це було б дуже чудово. Не обов’язково фуру – можна дві чи три палети цегли чи газоблоку привезти, щоб допомогти людям», – зазначає Дмитро Педченко, співвласник компанії «Ваш фундамент».

Цегла буде використана згідно з поданими заявками для ремонту пошкоджень у 14 багатоквартирних будинках.

«Двері просили дуже багато будинків. І дуже важливо, що вони приїхали саме зараз, тому що погода погіршується, йдуть дощі, вночі вже стає холодніше, і надзвичайно важливо закрити під’їзди», зазначає Ірина Кравчук, координаторка відділу забезпечення Фонду відновлення Ірпеня.

Зазначається, що двері встановлювлять у пошкоджених війною багатоквартирних будинках громади, які першими подали заявки на відновлення.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.