У Фастові презентували благодійний проєкт «Моє серденько»

У Фастові презентували проєкт «Моє серденько», спрямований на допомогу дітям, постраждалим від війни. Про це повідомила Фастівська Міська Рада у Facebook.

Зазначається, що в громаді вже успішно реалізували першу частину проєкту – дітям та батькам, постраждалим від війни, надають кваліфіковану психолого-медичну допомогу, а для малюків створено безпечне ігрове середовище. Так, у грі фахівці зможуть виявити певні проблеми в здоров’ї дітей.

Нині на етапі створення лікувально-діагностичне відділення, для якого і потрібно медичне обладнання. Допоможе фастівчанам ряд організацій, благодійних фондів та структур.

Творці зазначають, що проєкт реалізується спільно з ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» та міжнародною ГО «Лікарі без кордонів». На презентацію завітали представники українського фонду енергозбереження та енерговідновлення, Благодійного фонду «Волонтерський центр».

19 травня в Білій Церкві стартувала благодійна акція #подаруй_дитині_радість. В її межах закликають допомогти малечі з малозабезпечених сімей та родин внутрішніх переселенців.