У Дмитрівській ОТГ дві родини отримали модульні будинки (фото)

У селі Бузова, що у Дмитрівській ОТГ, було встановлено модульні будинки для сімей, які втратили своє житло через бойові дії під час окупації. Про це повідомляє Дмитрівська сільська рада у Facebook.

Зазначається, що ці чотири будинки надала Данія.

На заході про передачу будинків були присутні Оле Егберг Міккельсен, Повноважний Посол Королівства Данії, Кароліна Ліндхольм Біллінг, представниця УВКБ ООН в Україні, Микола Бойко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Христина Сідакова, заступниця сільського голови Дмитрівської сільської ради.

«Ганна Турчиняк разом дочками, зятем та двома онуками під час бойових дій залишилися без даху над головою. Син Ганни Володимирівни військовослужбовець ЗСУ, який воює з російськими окупантами. Тимчасовим житлом всім слугувала накрита плівкою прибудова. На подвір’ї влаштували два модульні будиночки. Надія Дем’яненко та її рідні також залишились без житла. Велика родина: дочка, зять та онуки довго жили у рідних та знайомих. Тепер на їхній земельній ділянці також встановлено тимчасове житло», — йдеться в дописі.

Ці будинки є утепленими, підключеними до комунікацій та оснащені всіма потрібними меблями та технікою, а саме: ліжка, столи, шафи, холодильники, бойлери, душові та плити.

За словами заступника голови Київської обласної військової адміністрації Миколи Бойко, в Дмитрівській громаді без житла лишились приблизно дві тисячі людей. Першочергове завдання обласної влади – комфорт та безпечне життя людей.

Фото: Дмитрівська сільська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.