меморіал у Черняхові

У Черняхові встановили меморіальну дошку пам’яті загиблого на фронті земляка (фото)

11 травня відбулася церемонія відкриття в Черняхівському ліцеї меморіальної дошки на честь загиблого на фронті земляка Сергія Бондаренка. Про це повідомляє пресслужба Кагарлицької міської ради.

Він загинув на фронті 18 липня 2022 року біля села Оврадівка під Бахмутом Донецької області, йому було лише 24 роки. Героя нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Похований Сергій Бондаренко в рідному селі 22 липня 2022 року.

Возможно, это изображение 14 человек

Зазначається, що учні ліцею разом зі своїми керівниками підготували літературно-музичну композицію. Свій власний вірш про загиблого героя-земляка прочитала учениця Яна Юшко. Пам’ятний знак відкрила старша сестра  воїна Ірина. Його розмістили біля меморіальних дошок на честь відомих черняхівців: письменника Миколи Кагарлицького та загиблого на фронті у 2014 році Валерія Чухрая.

Возможно, это изображение 1 человек и текст

«У скорботній хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять про Сергія Бондаренка і всіх загиблих українських героїв. Відбулося покладання квітів, у якому взяли участь представники влади і громадськості, учні ліцею. Ми  будемо свято берегти світлу пам’ять про всіх полеглих за волю і незалежність України. Герої не вмирають! Слава Україні!», — додали у повідомленні.

Возможно, это изображение 14 человек

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.