У Бузковому парку Херсона висадили 70 кущів бузку, подарованих КО «Київзеленбуд»

Сьогодні в Бузковому парку Херсона висадили 70 кущів бузку, подарованих КО «Київзеленбуд», із них 30 кущів – селекційні. Частину саджанців надали Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України та Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна. Про це повідомляють у КО «Київзеленбуд».

«Бузковий парк у Херсоні – це ще один символ цієї кривавої війни. Символ мужності, сміливості, відданості. І разом з тим — болючої втрати найкращих, адже саме такими є наші захисники. Київський бузок у херсонському парку – це символ нашої єдності, підтримки один одного. Із 70 кущів 30 є селекційними як вшанування пам’яті героїв незламного Херсона», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

1 березня 2022 року став одним із найтрагічніших днів для Херсона з початку повномасштабного вторгнення росіян. У Бузковому парку місцева тероборона, захищаючи рідне місто, зустріла ворожу бронетехніку. У нерівному бою загинули біля 30 захисників.

За інформацією Херсонської міської військової адміністрації, значну частину зелених насаджень було пошкоджено великокаліберною зброєю, зокрема і кущі бузку, у честь яких було названо цей парк.

Висадження бузку на цьому місці є вшануванням подвигу бійців як символу стійкості та свободи херсонців.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.