У будинках Києва з’явились оголошення про мобілізацію – у КМВА пояснили, за яких умов треба йти до військкомату

У Києві на під’їздах житлових будинків помітили паперові оголошення, де надрукований закон про мобілізацію та наказ для військовозобов’язаних прибути до районного військкомату до 31 січня. У Київській міській військовій адміністрації сайту ТСН.ua прокоментували оголошення, про які йдеться.

В мережі пишуть, що такі документи помітили на житлових будинках в Голосіївському районі столиці.

Мешканці будинків кажуть, що не знають як їм діяти – йти до військкомату вже зараз, чи чекати на повістку.

«Районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП), на виконання указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні», про «Загальну мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», мають право доводити до громадян інформацію про планові заходи. Це звичайна робота ТЦКСП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства і компетенції ТЦКСП», – пояснюють в КМВА.

У КМВА додають, що об’яви на під’їздах будинків це інформування населення про те, що мобілізаційний процес в країні триває та нагадування для тих, кому вже були вручені повістки, з’явитися до військкомату.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.