У Бучі відбулася зустріч із представниками бізнесу Київщини в рамках діалогу «Консолідуємо зусилля»

У Бучі пройшла зустріч представників Міністерства економіки України, Київської ОВА та міжнародних організацій із підприємцями області в рамках діалогу «Консолідуємо зусилля». Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Під час спілкування учасники окреслили спільні для бізнесу проблемні питання в умовах війни та обговорили майбутні перспективи розвитку підприємництва в регіоні.

Про плани Мінекономіки щодо підтримки бізнесу у 2023 році розповів заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.

Київську обласну військову адміністрацію представляли заступник голови КОВА Віталій Власюк та директорка Департаменту економіки Наталія Погребна.

В обговоренні питань також взяли участь представники РВ Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, Міністерства внутрішніх справ України, міжнародних організацій ПРООН в Україні (UNDP), USAID та Міжнародної організації з міграції.

Для відновлення малого та середнього бізнесу надзвичайну роль відіграють міжнародні організації та фонди. Вони зокрема надають грантові можливості в абсолютно всіх сферах діяльності — від агро- та харчової промисловості до інфраструктурних проєктів та ІТ. Так, у своєму виступі заступниця керівника Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Грищенко розповіла підприємцям про діючі гранти та наголосила на важливості прямого контакту між грантодавцями й підприємцями.

Із програмою підвищення стійкості та відновлення України присутніх ознайомив старший програмний радник ПРООН в Україні Мізухо Йокой. Ця програма спрямована на підтримку України в проведенні заходів реагування на надзвичайні ситуації, виконанні зобов’язань щодо надання державних послуг і підтримці економіки. Також вона підтримує ініціативи, що з’являються завдяки надихаючій винахідливості українців, яку вони демонструють під час війни.

Подібні заходи за підтримки Київської обласної військової адміністрації проходять на постійній основі. Їхня мета — сприяти бізнесу Київщини розвиватися в умовах війни та адаптуватися до нових реалій.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.