У Бучі відбудували вулицю, де розбили колону росіян (фото)

У Бучі відновили вулицю Вокзальна, на якій знищили колону російської техніки, що рухалася на Київ. Про це повідомляє «Громадське радіо».

Американська некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) спільно з партнерами та владою відновила вулицю. Всього відремонтували 110 будинків, з них 12 відбудували з нуля. Також відновили електроопори, комунікації та дорожнє покриття.

«Одноповерхові будинки мають площу 110 квадратних метрів. Є два будинки по 75 квадратних метрів. Ми вирішили будувати дуплекс й таунхауси, тому що в деяких будинках було декілька власників», — розповідає архітектор Едуард Селезньов.

Відбудовувати Вокзальну планували 6 місяців, однак ремонтні роботи закінчили за 5. Найскладнішим у відновленні було те, що на Вокзальній мало місця.

«Ми були змушені ухвалити більш кардинальні міри й перекрити проїзд. Спочатку потрібно було розібрати практично вщент зруйновані будинки та лиш потім почати будувати нові. Це одна із найстаріших вулиць міста, і сьогодні там ще кращі будинки, аніж були», — Директор фонду GEM в Україні Андрій Негрич.

Фото: «Громадське радіо».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та  в Telegram-каналі.