У Бучі із 35 котелень 33 — повністю готові до опалювального сезону — Анатолій Федорук

У Бучі з 35 котелень 33 є повністю готовими до опалювального сезону. Крім того, місто підготувалося до альтернативних джерел обігріву — це генератори та пересувна котельня. Про це у коментарі для «Суспільного» повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

«Всі можливі на сьогодні організаційні заходи (у підготовці до опалювального сезону — ред.) міською владою впроваджуються, використовуються. Наразі із 35 котелень 33 в повному стані готовності. До початку опалювального сезону всі теплові пункти, тобто котельні пункти обігріву будуть виведені на 100-відсоткових показник готовності і запуску», — запевнив Анатолій Федорук.

Він зауважив, що підготовані й інші джерела для обігріву на дев’яти котельнях, що подають тепло в об’єкти бюджетної сфери, зокрема, у медичні і освітні заклади. У місті закупили і пересувні генератори.

«Маємо достатню кількість закуплених генераторів великої потужності для того, щоб працювати в цей період. Маємо одну пересувну у разі аварійної ситуації котельню на твердому паливі. Ми розуміємо, що теплоносій забезпечити до комфортного рівня з цим оснащенням буде складно, але можна буде зробити, щоб система не вийшла з ладу», — пояснив мер Бучі.

Фото: мер Бучі Анатолій Федорук (buchanews).

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.