В одному із сіл Бучанського району відкрили модульне містечко (фото)

У Дмитрівці відкрили модульне містечко для тимчасового проживання тих, хто лишився власних осель через війну. Про це пише пресслужба Київської ОВА.

Модульне містечко має три секції. Кожна містить 21 кімнату, санвузол, кухню, їдальню, дитячу та кімнату-сушарку для одягу. Тимчасове житло обладнане потрібною технікою, меблями, речами першої необхідності. Біля нього встановлено потужний генератор на 220 кВт.

Також містечко розраховане на одночасне розміщення 252 людей. Нині у двох секціях вже проживає 41 сім’я. Третя секція повністю готова до заселення нових жителів.

«На жаль, війна триває. Але життя також продовжується. російські військові принесли багато горя та руйнувань на Київщину. Щодня триває спільна робота над відновленням знищеного окупантами, аби люди змогли якнайшвидше повернутися до власних домівок. Тому таке тимчасове житло має бути максимально комфортним і затишним для мешканців. Дякую партнерам та жителям пристоличного регіону за розуміння і підтримку. Щодня спільними кроками наближаємо нашу Перемогу», — зауважив Микола Бойко.

Фото: Київська ОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.