У Броварській громаді відкрили три «Класи безпеки»

У Броварській територіальній громаді відкрили три «Класи безпеки». Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram.

«У Броварській територіальній громаді відкрили три «Класи безпеки». Тут діти вивчатимуть правила пожежної та мінної безпеки, цивільного захисту. Важливо, що малечі розповідатимуть про порядок дій під час повітряної тривоги та в разі обстрілів», – написав він.

Як стало відомо, нові класи устаткували у Броварських ліцеях №5 та №7, Требухівському ліцеї. Вони оснащені необхідними матеріалами та технікою, зокрема комп’ютерами, проєкторами та інтерактивними дошками. Усе для того, щоб учні легко засвоювали інформацію.

«Раніше такі класи відкрили у Васильківському академічному ліцеї «Престиж» та Немішаєвському ліцеї №2. Загалом на Київщині функціонує вже 14 «Класів безпеки», ще 28 — на стадії створення. Цьогоріч плануємо відкрити такі кабінети в більшості закладів освіти області. Найважливіше сьогодні — убезпечити наших дітей від небезпек і загроз. Для цього працюємо, кожен на своєму фронті», – підсумував голова КОВА.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.