У Броварах відкриють мобільну бібліотеку для дітей з інвалідністю і дітей із внутрішньо переміщених сімей

Благодійний фонд «Від мрії до реальності» відкриє у Броварах мобільну бібліотеку NU Library для дітей з інвалідністю та дітей із внутрішньо переміщених сімей, якими він опікується. Про це повідомляє «Трибуна-Бровари» з посиланням на засновницю фонду Анастасію Ставнічук.

Зазначається, що організатори придбають понад 100 книжок, які підуть у фонд нової бібліотеки і стануть подарунками для дітей із інвалідністю та дітей із внутрішньо переміщених сімей. Це стало можливим завдяки фінансуванню й підтримці БФ Nova Ukraine, видавництв «Ранок» і «Якабу».

Святкове відкриття NU Library відбудеться 6-го серпня об 11:00. Конкретне місце проведення заходу поки не анонсується.

«Окупанти, заходячи в населенні пункти, знищують школи та бібліотеки – місця, де українці можуть здобувати освіту та навчатись, ставати кращими. Тому ми створюємо такі мобільні пункти, які не закривають потребу в навчанні та читанні на 100%. Унікальність цієї бібліотеки полягає в можливості дитини обміняти свою книжку на іншу», – розповідає у повідомленні Анастасія Ставнічук, засновниця благодійного фонду «Від мрії до реальності».

Також очільниця фонду повідомила про відкриття в найближчому майбутньому подібної бібліотеки в селі Плоске на території місцевої школи.

Фото: МОН.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.