У Броварах відкрили «Містечко миру»: його подарували місту італійські компанії

У Броварах на майдані Свободи відкрили Пункт незламності та громадського простору «Містечко миру» (Peace Village), подарований місту Європейським рухом ненасильницьких дій (Movimento Europeo Di Azione Non Violenta, MEAN) разом із пулом італійських компаній. Про це повідомили у пресслужбі фонду «Вільний дух України», передає «Інтерфакс-Україна».

«Тут, в Україні, ми побачили рішучість українців та їхню налаштованість на перемогу. Вони б’ються, бо хочуть жити, та ідентифікують себе як мирних людей, які прагнуть свободи», — зазначив координатор проєкту MEAN Анджело Моретті.

Відомо, що це містечко стане Пунктом незламності та громадським простором для жителів і гостей Броварів. У теплих і добре облаштованих будівлях можна проводити навчання дітей і зустрічі, заряджати акумулятори телефонів чи планшетів або просто зігрітися, отримати іншу допомогу.

Варто додати, що це будівництво розпочали шостого лютого 2023 року. Комплекс його споруд спроєктував архітектор Маріо Кучінелло. Площа комплексу — 300 квадратних метрів. Він обладнаний двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, і 16 мінісонячними генераторами.

«Я щиро вдячний нашим італійським друзям за допомогу Україні та довіру до нашого фонду. Упевнений, що співпраця фонду та Руху MEAN набиратиме обертів і ми разом зможемо принести багато користі Україні», — запевнив голова фонду «Вільний дух України» Сергій Малик.

Фото: «Вільний дух України»

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.