У Броварах відкрилось перше «Містечко миру» в Україні

У Броварах на майдані Свободи відкрилось «Містечко миру» – це перший в Україні проєкт цілого комплексу «Пунктів незламності». Про це повідомляє «Трибуна-Бровари».

«Проєкт створили завдяки тісній співпраці італійських фондів із українськими партнерами, перш за все, Міжнародним благодійним фондом Сергія Малика та Київським міським автомотоклубом. Окрім керівництва міста, на відкритті були присутні депутат обласної ради Юліан Москаленко, волонтер та ідейний натхненник проєкту Сергій Малик, делегація з Італії.

Кожен із будиночків містечка облаштований відповідно до призначення. Один із них – для мам із дітками, інший – для літніх людей, і третій – коворкінг для активної частини населення. Роботу «Містечко Миру» розпочало відразу після відкриття», – ідеться в повідомленні.

Головний архітектор проєкту Маріо Кучінелли зазначає, що містечко має унікальну символічну композицію:

«Таке розташування будиночків не випадкове. Якщо поглянути на композицію зверху, вона символізує знак миру «Пацифік», визнаний в усьому світі».

Площа комплексу складає 300 кв. м. Він обладнаний двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, і 16-ма мінісонячними генераторами.

Фото: «Трибуна-Бровари».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.