У Броварах планують покращити роботу маршруток за допомогою нової цифрової платформи

У Броварах відбулася робоча нарада за участі чиновників міської ради та міських і приміських перевізників. Про це повідомляє Трибуна-Бровари.

Перевізників зібрали, щоб обговорити можливість впровадження в Броварах нової цифрової платформи.

Якої саме, начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова не розповіла, лише зазначила, що до повномасштабного вторгнення росії в Україну, у Броварах працювала система DozorR, яка дозволяла онлайн відслідкувати рух міського громадського транспорту.

Однак після 24 лютого 2022 р. роботу електронної системи призупинили. Нині ж отримали дозвіл на її відновлення, тож у перевезеннях хочуть дещо вдосконалити. Зокрема, мова про запровадження електронного квитка і встановлення в салоні автобуса терміналу.

«У нас хочуть зробити як у Києві, але там створено комунальне підприємство», – прокоментував журналістам директор ТОВ «Автопас- К» Володимир Білоконь після наради.

Своєю чергою Світлана Решетова зазначила, що перевізникам озвучили невдоволення містян громадським транспортом, які надходять у «Контакт- Центр». Зокрема, як станом маршруток, браком необхідних маршрутів, так і порушенням графіків їх курсування.

Тому місто однозначно має прямувати до «країни в смартфоні», тож перевізники погоджуються, що рано чи пізно змінюватися доведеться.

Поки що вони мають надати в УБЖКГІТ свої пропозиції, як покращити в місті роботу громадського транспорту.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.