У Броварах на одній із вулиць – 7 будинків без холодного водопостачання

У Броварах на вулиці Львівська – 7 будинків без холодного водопостачання. Проте всі будинки в місті з теплом. Про це повідомив директор КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський під час оперативної наради, пише «Трибуна-Бровари».

Станом на ранок 30 січня у Броварах є локальне по стояках відключення холодного водопостачання. Також через аварію без водопостачання залишаються мешканці семи будинків на вулиці Львівська, тож комунальники працюють над усуненням аварії.

«Шукаємо представників для проведення земляних робіт», – поінформував директор КП.

Як стало відомо, минулого тижня був значний порив теплотраси на вулиці С. Москаленка, 2, відтак мешканці всього мікрорайону залишалися без опалення протягом 20 год.

«Комунальники замінили 84 м аварійної теплотраси. Станом на ранок 30 січня, всі будинки в місті з теплом, повідомив Григорій Голубовський. Навіть якщо немає світла, будинки забезпечені теплопостачанням, позаяк фактично на всіх котельнях є генератори», – зазначив директор КП.

Лише минулого тижня щодо аварій на системах тепло-, водопостачання і водовідведення комунальникам надійшло 338 заявок, закрили – 434, в роботі залишається ще 417 заявок.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.