У Броварах – 330 об’єктів зовнішньої реклами, влада впорядкує їх після війни

У Броварах розташовано близько 330 об’єктів зовнішньої реклами, упорядкуванням яких місцева влада займатиметься тільки після закінчення війни. Про це повідомляє «Трибуна-Бровари».

«На останньому засіданні міськвиконкому член виконкому Олександр Остапкович висловиви думку про необхідність переглянути концепцію розміщення таких об’єктів у місті, адже в такій кількості і таких розмірів вони Броварам непотрібні: до цього треба ретельно готуватися, але не під час військових дій», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що зараз у місті вже встановлено близько 330 одиниць зовнішньої реклами:

«Близько 200 – це великі білборди та щити площею близько 20 м2. Решта – невеликі скроли, вивіски та банери. Майже всі вони розташовані на центральних, найбільш завантажених вулицях міста: вул. Київська, бульв. Незалежності, вул. Героїв України, Петлюри Симона, Чорних Запорожців, Олега Онікієнка і т.п».

В управлінні БЖКГІТ кажуть, що нові борди в Броварах не встановлюють, лише переукладають договори на розміщення зовнішньої реклами, коли їх строк закінчується. Вони оновлюються раз на 5 років. На останньому виконкомі місто перепогоджувало договори оренди по кількох рекламних щитах.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Броварської міськради, у місті  приблизно половина рекламних площин перебувають у власності трьох фірм: ТОВ «Рекламна компанія «МЕДІАСІТІ», ТОВ «ПРО МЕДІА», ТОВ «Вальтер». Власники цих фірм так чи інакше пов’язані з владою міста.

Фото: «Трибуна-Бровари».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.