У Борисполі експонують виставку «Народні Герої України»

У рамках відзначення Дня міста Борисполя у міському парку проходить виставка «Народні Герої України». Про це повідомив Бориспільський державний історичний музей.

Як зазначають, вона присвячена захисникам України — бійцям, медикам, волонтерам тощо, відзначеним почесним званням «Народний Герой України». Це недержавна відзнака, започаткована волонтерами у 2015 році, за мужність, відвагу, самовідданість, героїзм виявлені при захисті незалежності України, засвідчення шани та поваги українського суспільства до кращих своїх представників. Первинне висунення та обговорення кандидатів на нагородження відбувається за участю всіх охочих у соцмережі, після чого кандидатури розглядає нагородна рада.

У квітні 2017 року цю нагороду отримав бориспільчанин Валерій Федорович Гудзь, який загинув у березні цього року, захищаючи рідну землю. Також отримав нагороду Андрій Верхогляд, який тримав оборону підступів до Броварів і Борисполя. Він загинув 22 червня на Світлодарській дузі. 5 липня Бориспіль провів його в останній шлях додому.

Фото: Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.