У Богданівці запрацював Цифровий освітній центр

У Богданівці Броварського району запрацював Цифровий освітній центр для учнів початкових класів. Про це пише Трибуна-Бровари у своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що уже в кінці 2022 року богданівський Будинок культури почав функціонувати як Цифровий освітній простір (ЦОП), проте офіційного відкриття не робили.

Зокрема, до закладу завезли 40 ноутбуків, 2 принтери, 2 проєктори, планшети та забезпечили стійкий інтернет-зв’язок. Загалом облаштували 5 навчальних приміщень.

Оскільки зараз у школярів канікули, то освітній простір розпочав свою діяльність за двома напрямками – позашкільні гуртки та навчальний простір для педагогів.

ГО «Ре-освіта» уже провела для вчителів семінари на актуальні теми освітнього процесу в нинішніх умовах. А діти мають змогу займатися у ЦОПі на гуртках інформатики, вивчення англійської мови, малювання та рукоділля.

У дописі нагадують, що влітку 2022 року до Богданівки прибула делегація, у складі якої були два ексміністри освіти Лілія Гриневич та Ганна Новосад. Вони оглянули спалену школу та знищене приміщення дитсадка, а також недореконструйований Будинок культури.

Після цього Ганна Новосад запропонувала створити в Будинку культури початкову школу.

Згодом для облаштування простору знайшли спонсорів та почали облаштовувати приміщення. Ремонтні роботи тривали з вересня по грудень 22-го.

Фото: Трибуна-Бровари

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.