У Білоцерківському районі спіймали порушника, що виловив риби на пів мільйона гривень

У Білоцерківському районі спіймали порушника, що незаконно виловив риби більш ніж на 450 тисяч гривень. Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що порушення було виявлено 17 вересня при відпрацюванні інформації за участі та підтримки територіальної оборони.

О 14:00 годині на водоймі по річці Катлуй в селі Лісовичі громадянин здійснював рибогосподарську діяльність з порушенням чинного законодавства. У порушника був відсутній договір оренди рибогосподарського водного об’єкта, але він все одно здійснив спуск води без дозволу на спеціальне водокористування.

За допомогою волоку чоловік незаконно добув таку рибу: карась сріблястий — 60 екз., короп — 40 екз., амур білий — 30 екз., товстолоб — 25 екз. та щука — 3 екз.

Загальна вага виловленого — 321,5 кг, а сума завданих збитків становить 451 044 грн.

Наразі на злодія складено протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП. Також на місце події одразу працівників Нацполіції та слідчо-оперативну групу. Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Знаряддя лову та водні біоресурси вилучено.

Фото: Київський рибоохоронний патруль

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.