У Білоцерківській громаді відбулося засідання виконавчого комітету

13 січня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. Про це пише пресслужба Білоцерківської міської ради.

Під час засідання було розглянуто багато питань, які будуть забезпечувати життєдіяльність Білоцерківської міської територіальної громади.

Проведення Водохреща

Зазначається, що біля храму Покрови Божої Матері (проспект Князя Володимира) освячення води 19 січня розпочнеться з 10.00; на Центральному пляжі річки Рось – з 13.00; у селі Шкарівка (копанка по вул.Героїв України) – з 8:00.

У пресслужбі наголосили, що напередодні було проведено нараду, під час якої було узгоджено дії відповідних служб щодо забезпечення безпеки громадян під час проведення обряду Водохреща.

У Білоцерківській громаді відбудеться відкритий чемпіонат юнацької баскетбольної ліги Київщини

Під час засідання члени виконавчого комітету погодили громадській організації «Федерація баскетболу Київської області» проведення на території Білоцерківської міської територіальної громади відкритого чемпіонату юнацької баскетбольної ліги Київської області сезону 2022-2023.

Змагання пройдуть 22, 29 січня та 05, 12, 19, 26 лютого 2023 року, в одному зі спортивних закладів громади, з урахуванням обмежень в умовах правового режиму воєнного стану та з дотриманням протиепідемічних заходів під час проведення змагань.

Інші рішення розглянуті у ході засідання:

  • ухвалені рішення про організацію поховань загиблих військовослужбовців – жителів Білої Церкви. Поховання військовослужбовців відбудеться за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених Програмою підтримки Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки;
  • внесені зміни до Переліку найпростіших укриттів у закладах освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 19 липня 2022 року № 439 (зі змінами). Так до загального переліку розділу «Заклади загальної середньої освіти» додано укриття у Білоцерківській гімназії – початковій школі № 11;
  • внесені зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2022 року № 787 «Про план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік»;
  • ухвалено рішення про запровадження та оплату простою працівників виконавчих органів Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету, комунальних підприємств, установ та закладів, що фінансуються з бюджету Білоцерківської міської територіальної громади або дотуються з бюджету;
  • розглянуто заяви ряду юридичних осіб щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами;
  • присвоєно адреси об’єктам будівництва;
  • розглянуто низку рішень щодо опікунських питань та інших, з яких були прийняті відповідні рішення.

Фото: Білоцерківська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.