У Білій Церкві відбулась акція на підтримку полонених «Азовсталі»

У містах України відбулися перформанси у підтримку полонених захисників «Азовсталі». Біла Церква теж долучилася до цього руху. Про це повідомляє видання «Еспресо: Біла Церква».

Понад сотня небайдужих мешканців зібралися у центрі міста на площі Тараса Шевченка. У багатьох були плакати з написами «Влада, дій!», «Чому про зерно домовилися, а про «Азовців» ні?», «Не пробачу жодної рани на тілі та душі захисників, де обмін?».

Учасники мітингу виголошували промови українською та англійською мовами. У них вони закликали світ покарати російських військових за вбивства полонених українців. Також відбувся перформанс, який імітував загибель військовополонених захисників «Азовсталі» в Оленівці.

На ліжка посеред площі поклали муляжі тіл, огорнуті чорною тканиною з червоними стрічками, а також зітлівший одяг. Поруч з ліжками стояли люди, які оплакували полеглих воїнів. Далі, вигукуючи гасло «Слава полку Азов», учасники акції вирушили до меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Люди вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Окрім цього, мітингарі засудили Червоний Хрест та ООН за бездіяльність.

Нагадаємо, 4 серпня Amnesty International (Міжнародна правозахисна організація) звинуватила ЗСУ у створенні небезпеки для мирних жителів шляхом розміщення військових баз у житлових кварталах, лікарнях і школах.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.