У Білій Церкві обговорили перспективи розвитку реабілітаційної допомоги на Київщині

Білоцерківську громаду з робочим візитом відвідав заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк. Разом із в.о. директора Департаменту охорони здоров’я КОВА Василем Кравченком вони побували в КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №2», де планують відкриття реабілітаційного відділення на 25 ліжок. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.

Під час поїздки також провели засідання робочої групи з реабілітації на чолі з Віталієм Власюком. Учасники підбили підсумки розвитку реабілітаційної допомоги населенню Київської області. Так, Київщина має позитивну динаміку збільшення кількості ліжок, а саме до 770 ліжок за всіма напрямами реабілітаційної допомоги.

Крім того, під час засідання робочої групи присутні сформували перспективи подальшого розвитку галузі реабілітації в області. Серед планів – збільшити кількість ліжок до 1000 одиниць та оновити матеріально-технічне устаткування закладів охорони здоров’я.

Також у межах робочої поїздки в Білу Церкву разом із генеральним директором КНП КОР «Обласна стоматологічна поліклініка» Станіславом Поліщуком та позаштатним лікарем-стоматологом Миколою Літуном була проведена нарада щодо надання безоплатної стоматологічної допомоги для військовослужбовців Київської області.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.