У Баришівській сільраді підряднику перерахували «зайві» 925 тис. грн: прокуратура розпочала провадження

Броварська окружна прокуратура повідомила про підозру у махінаціях підряднику та інженеру з технагляду Баришівської сільської ради. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що товариство з обмеженою відповідальністю та житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради уклали договір із реконструкції комплексу гідротехнічних споруд осушувально-зволожувальної системи річки Трубіж. Це мали зробити аби захистити від підтоплення та затоплення територій і сільськогосподарських угідь району.

«Директор товариства, звітуючи про виконання ремонту, вніс до офіційних документів неправдиві відомості, значно завищивши обсяги витрачених матеріалів та виконаних робіт. Інженер із технічного нагляду, не перевірив належним чином обсяг та якість виконаних робіт, засвідчив відповідні акти своїм підписом» – йдеться в повідомленні.

Далі на підставі цих документів кошти перерахували на рахунок підприємства. За результатами проведених будівельно-технічної та економічної експертиз, підряднику з бюджету перерахували зайвих понад 925 тисяч грн.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.