У 2022 році через Київську обласну службу зайнятості працевлаштовано понад 15,3 тисяч осіб

Протягом 2022 року за направленням Київської обласної служби зайнятості працевлаштовано понад 15,3 тисяч осіб. Із січня до грудня послугами служби зайнятості скористались 55,5 тисяч безробітних. Серед них 16% – керівників, менеджерів, працівників сфери торгівлі та послуг; 15% – робітників у сфері складання устаткування та машин; 13% – представників найпростіших професій. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.

За видами економічної діяльності переважають колишні працівники оптової торгівлі та ремонту, переробної промисловості, державного управління та сільського господарства. Так, 19% знайшли роботу в торгівлі та ремонті, 18% – у сільському господарстві, 16% – у переробній промисловості, 12% у державному управлінні й обороні.

Щодо роботодавців, то найбільше працівників потребують на підприємствах переробної промисловості (21%), торгівлі та ремонту (16%), сільського господарства (15%), державного управління й оборони (8%).

Крім того, у Київській обласній службі зайнятості зазначили, що протягом минулого року 4,9 тис. роботодавців Київщини поповнили базу вакансій на 19,2 тис. одиниць.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.