Люди

У 16 громадах Київщини запроваджено співпрацю ЦНАПів і нотаріусів

Центри надання адміністративних послуг Київської області і нотаріуси продовжують свою співпрацю. Наразі таку взаємодію запроваджено в 16 громадах області. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської ОВА.

У Департаменті зазначили, що 5 травня було підписано черговий меморандум про співпрацю між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ), відділенням Нотаріальної палати України у Київській області та територіальними громадами Київської області. Йдеться про Сквирську і Тетіївську міські ради, а також Чабанівську і Володарську селищні ради.

Налагодження співробітництва між нотаріусами та ЦНАПами продовжується в частині електронної взаємодії та обміну інформацією, що міститься в реєстрі територіальної громади. Це дозволяє покращити комунікацію між сторонами договору, а також  підвищити якість обслуговування громадян.

Громадянам така співпраця дає змогу отримати безкоштовні консультації нотаріусів у зручному для них форматі – офлайн або онлайн, а також підвищити правову обізнаність.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.