«Турбота про Здоров’я»: амбулаторія Гостомеля отримала прогресивне обладнання

Амбулаторія в Гостомелі отримала нове сучасне обладнання – Монітор OMRON BF-511, який дає змогу контролювати процес зниження ваги та відслідковувати ефективність здорового харчування, фізичних навантажень і тренувань. Про це повідомляє Гостомельська селищна військова адміністрація

«Гостомельська громада стала однією з п’яти громад в Україні, яка взяли участь у реалізації Мініпроєкту «Турбота про Здоров’я». Команду очолював координатор коаліції «Гостомельщина-простори Мрій» Ігор Найда. Завдяки активній роботі вибороли мінігрант «ПАУСІ», за кошти якого для амбулаторії в Гостомелі придбано Монітор OMRON BF-511», – ідеться в повідомленні.

Проєкт реалізовується спільно з КНП «Гостомельським центром первинної медико-санітарної допомоги»; відділом освіти Гостомельської селищної ради та відділом культури, молоді та спорту Гостомельської селищної ради. Представники зазначених структур будуть брати участь у просвітницько-освітніх заходах, проводитимуть консультації, тренінги, майстер-класи з питань турботи про здоров’я.

Фото: Гостомельська селищна військова адміністрація.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.