Три дні побиттів і погребу: мешканець Богданівки розповів про втечу з полону росіян

У Богданівці та Великій Димерці Київської області росіяни катували та вбили десятки мирних мешканців. Своєю історією з журналістами «BIHUS Info» поділився місцевий художник Іван, якому вдалося вибратися з полону.

«По колінам били, по п’яткам били, по локтям. Один раз стрельнули прям в погребі і говорили: «Ой, дивись, я щось промахнувся». Так, пугали вони», — пригадує Іван три дні в полоні російських окупантів.

За його словами, ворожі солдати викрали його на вулиці та почали допитувати щодо позицій ЗСУ. Попри те, що він він був без зброї, назвався художником та не володів потрібною інформацією, росіяни вчиняли над ним жорстокі знущання та тримали в погребі. Іван пережив катування та смерть іншого полоненого і зрештою наважився втекти.

За місяць російської окупації лише у Богданівці та Великій Димерці закатували десятки людей, багатьох із яких досі не можуть знайти. Трьох катів вдалося ідентифікувати.

Нагадаємо, нещодавно мешканець села Горенки Київської області повідомив правоохоронцям про ледь присипане тіло в лісосмузі між селами Горенка та Мощун. Ним виявився закатований росіянами цивільний.