The War Is Not Over Yet: до дня народження загиблого на війні Макса Левіна у Боярці відкриють його виставку

7 липня в Боярці, рідному місті загиблого журналіста Макса Левіна, у парку імені Тараса Шевченка відкриють фотовиставку його робіт. Про це повідомляє Центр прав людини Zmina.

«Проєкт «The War Is Not Over Yet» – вияв солідарності з українськими медійниками та медійницями, які борються за правду, ризикуючи власним життям. Завдяки українським журналістам, фотографам, операторам та фіксерам міжнародна спільнота дізнається про новини з фронту й бачить докази воєнних злочинів росіян», – коментують подію організатори.

7 липня 2022 року Максу мав би виповнитися 41 рік. Він знімав війну впродовж 8 років і висвітлював Революцію гідності. 2014-го дивом вирвався з оточення в Іловайську. З 24 лютого Левіну довелося знімати війну вдома на Київщині. 13 березня він дав про себе знати востаннє. 1 квітня його тіло знайшли в селі Гута Межигірська: росіяни вбили журналіста двома пострілами. Макс Левін був одним з перших журналістів, яких було вбито рашистами. Наразі їх – уже 33, 14 – було поранено, щонайменше 15 – зникли безвісти.

Фотовиставку можна оглянути до 28 липня.

Фото: фейсбук-сторінка Макса Левіна.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.