Т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко перевірив хід відбудови в Ірпені й Макарові

Під час робочої поїздки в Бучанський район т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко відвідав місто Ірпінь та селище Макарів. У цих населених пунктах від перевірив, як відбувається процес відновлення інфраструктури, пошкодженої російськими окупантами. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Зокрема Дмитро Назаренко оглянув, як ведуться ремонтні роботи на пошкоджених або зруйнованих житлових будинках. Разом із керівництвом місцевої влади очільник Київщини обговорив можливі варіанти фінансування відбудови об’єктів та нагадав про обласні програми, що вже діють у регіоні.

«Громади мають активніше брати участь в обласних програмах, направлених на відновлення житла та посилення безпеки в регіоні. Адже відбудувати зруйноване – це кропітка робота, що вимагає багато часу та ресурсів. Виключно спільними зусиллями та з використанням усіх наявних інструментів можна досягти справді хорошого результату в більш стислі терміни. Людей потрібно повертати додому якнайшвидше!», – підкреслив Дмитро Назаренко.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.