Джерело:

15 Січ, 21:38

93

Світло: готуйтеся до важких днів і не надійтесь на закінчення опалювального сезону, – Дмитро Сахарук

Через масований ворожий обстріл 14 січня українцям слід готуватися до важких днів, а із закінченням опалювального сезону ситуація навряд чи покращиться. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Національного телемарафону.

«Відбулося суттєве зменшення генерації. У зв’язку з тим, що пошкодження були значні, потрібно готуватися до важких днів, а можливо і тижнів, щоб мати можливість частково відновити те, що було пошкоджено», – ідеться в повідомленні.

Також представник ДТЕК зазначив, що із закінченням опалювального сезону ситуація з електроенергією в Україні навряд чи покращиться.

«Я, чесно кажучи, не думаю, що ситуація принципово покращиться. З одного боку, буде зменшення споживання, тому що буде тепліше, але з іншого – розпочнуться планові ремонтні роботи, які зараз не виконуються. І це означає, що принципово обсяг генерації в Україні не збільшиться. Відновлювати енергетичну інфраструктуру після кожного обстрілу стає все складніше, і вона стає дедалі вразливішою. Тож чекати, що прийде квітень – і все буде на 100 відсотків добре, не можна».

Тож, жителям Київщини треба розраховувати не тільки на планові, й на аварійні відключення світла, які будуть тривати не один день.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.