«Сума договору буде більшою на 3000 доларів»: за корупцію затримано заступника селищного голови Іванкова

Подільська окружна прокуратура Києва спільно з центральним апаратом СБУ затримала заступника Іванківського селищного голови за фактом привласнення 120 тис. грн з бюджету (ч. 4 ст. 191 КК України). Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«Посадовець, будучи головою комісії з відбору пропозицій для придбання житла у місті Іванків, розробив злочинну схему заволодіння бюджетними коштами в цільовій програмі з відселення мешканців з аварійних багатоквартирних будинків. Наприкінці 2022 року до окружної прокуратури звернулась киянка та повідомила про намір службових осіб Іванківської адміністрації в рамках цієї програми придбати її квартиру у місті Іванків за завищеною ціною. Жінка виставила на продаж свою квартиру, заступник Іванківського селищного голови повідомив власницю квартири, що сума договору буде більшою від фактичної на 3 000 дол. Також, посадовець вказав, що різницю необхідно буде передати йому після перерахування коштів», – ідеться в повідомленні.

У ході контролю за вчиненням злочину задокументовано факт заволодіння посадовцем бюджетними коштами в сумі 120 тис. гривень. Наразі посадовцю повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших можливих учасників злочину.

Новим власником квартири, яку у такий спосіб придбали за бюджетні кошти, є дитина-сирота.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.