Зґвалтування в Кагарлику

Суд призначив 11 років за ґратами поліцейським, що зґвалтували жінку в Кагарлику

Обухівський районний суд призначив 11 років за ґратами двом експоліцейським з Кагарлика, які у 2020 році зґвалтували жінку. Про це повідомляє Офіс Генпрокура.

За даними слідства, колишні правоохоронці систематично катували людей у Кагарлицькому відділку поліції. У 2020 поліцейські застосували тортури до жінки, яку викликали в поліцію як свідка. Вони вдягли на неї протигаз, кайданки й стріляли із табельної зброї над головою. Після цього вони кілька раз зґвалтували постраждалу.

Того ж року правоохоронці били й катували потерпілого для отримання зізнання. Окрім цього, з цією ж метою вони нанесли ще двом особам тілесні ушкодження, вивезли їх у багажнику за околиці міста та катували електричним струмом. Згодом потерпілих прикували кайданками до батерії в коридорі, де вони перебували до наступного дня.

Двох експоліцейських визнали винними за статтями 127, 146-1, 152 Кримінального кодексу України. Нацполіція зобов’язана виплатити потерпілій Нелі Погребицькій моральне відшкодування в розмірі 1,2 млн грн.

У травні адвокатка Анна Калинчук заявила, що з п’яти обвинувачених підсудними залишилися лише двоє. Троє інших підозрюваних мобілізувалися.

Фото: Офіс Генпрокура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.