Конкурс для дітей

Створи роболистівку: діти з усієї України можуть навчитися робити роботів – як?

Усі українські школярі 7-18 років можуть взяти участь в конкурсі творчої робототехніки VEXcode VR Art Canvas в номінації «Моя ідея», що відбудеться за підтримки ГО «Асоціація Ноосфера». Про це стало відомо з пресрелізу VEXcode VR Art Canvas.

«Діти зможуть навчитися працювати з новою платформою програмування VEXcode VR та майданчиком Art Canvas. А потім за допомогою власного робота VR Art Robot створять авторський артпроєкт — віртуальну листівку. Переможців обиратимуть у трьох вікових категоріях. Усі вони отримають подарунки від ГО «Асоціація Ноосфера»», – ідеться в повідомленні.

Участь у конкурсі безкоштовна. Реєстрація для участі обов’язкова. Вона триватиме до 30 квітня за посиланням. 3 травня для учасників проведуть вебінар, на якому викладачі ознайомлять їх із платформою та особливостями виконання завдань. Артпроєкти прийматимуть до 7 травня включно. Для участі в конкурсі необхідно мати комп’ютер або планшет з надійним підключенням до Інтернету та ознайомитися з офіційними Правилами конкурсу.

«Асоціація Ноосфера» – це громадська організація, що популяризує науку та сучасні технології серед молоді та створює сприятливі умови для розвитку інноваційного бізнес-середовища в Україні.

VEX Robotics — це американська комплексна робототехнічна система, яка пропонує освітню платформу і робототехнічні платформи (набори-конструктори) для навчання та змагань.

VEX Education — це навчальна платформа з робототехніки, яка дає комплексне рішення щодо інструментів, навчальних програм і професійного розвитку вчителів та учнів на кожному етапі проходження робототехнічних платформ.

VEXcode VR — це проста у використанні платформа, яка дозволяє кодувати віртуального робота, використовуючи або середовище блокового кодування на основі Scratch Blocks, або спеціально розроблений текстовий інтерфейс Python.

Фото: VEXcode VR Art Canvas.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.