«Страшна і безглузда смерть»: у Вишгородському районі загинув чоловік, який намагався розібрати снаряд

Сьогодні, 14 листопада в лікарні від осколкових поранень загинув 50-річний чоловік, який вчора ввечері намагався розібрати танковий снаряд. Про це повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Зазначається, що місцевий житель Старих Петрівців знайшов цей предмет на території, де велись активні бойові дії на Київщині.

За словами Нєбитова, вдома у загиблого поліція знайшла й інші небезпечні знахідки — авіаційні ракети, частини артилерійського снаряда, бойові гранати, набої і навіть частини РСЗВ «УРАГАН».

«Розумію біль, яку відчувають зараз близькі загиблого, щиро співчуваю втраті. І вкотре наголошую — яка б не була мета подальшого застосування військових «трофеїв», не варто забувати, що зброя лишається зброєю. Ця війна довела нам, що навіть досвідчені сапери чи спеціалісти вибухотехніки, які регулярно займаються розмінуваннями, гинуть від ворожих пасток», — наголосив він.

Очільник поліції закликав усіх уникати зон, де велися активні бойові дії та не відвідувати лісові зони і поля, які знаходились в окупації.

«Не збирайте і не приносьте додому незнайомі предмети, і вже точно не намагайте проводити із ними маніпуляції. Якщо знайшли підозрілий предмет, повідомляйте на лінію «102». Не піддавайте небезпеці своє здоров’я та життя!» — зауважив Нєбитов.

Фото: Андрій Нєбитов

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.