Столиця виділить гроші, щоб допомогти відбудувати Київщину

Громади Київської області, які найбільше постраждали від звірств російських окупантів, а саме – Баришівська, Бишівська, Бучанська, Макарівська, Немішаївська та Бородянська – отримають гроші на відбудову та допомогу жителям від міста Києва. Про це повідомила пресслужба Київської міської ради.

14 вересня мер Києва Віталій Кличко підписав з головами громад, які зазнали значного руйнування через воєнні дії, договори про надання фінансової допомоги від столиці.

«Ми вдячні всім громадам, які допомогли Києву вистояти перед російськими загарбниками. Саме тому я запропонував допомогу містам та селищам, у яких немає сьогодні коштів для відбудови житла та інфраструктури для їх мешканців. Бо важливі не розмови чи обіцянки, а конкретні справи, – підкреслив Кличко. – Київ допомагає всім, кому гостро необхідна допомога. Ірпеню, наприклад, ми забезпечили водопостачання зі столиці. Запускаємо спільні пасажирські перевезення з передмістями Києва. Знаходимо рішення щодо інших питань. Сьогодні підписали договори про надання коштів на відбудову громадам, у яких їх немає. Це, зокрема, дозволить їм і підготуватись до зими», – зазначив Віталій Кличко.

Фото: Київська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.