Джерело:

2 Бер, 16:33

133

«Стирання межі між архітектурою і природою»: Aranchii Architects представило проєкт надзвичайного паркового простору в Києві

Архітектурне бюро Aranchii Architects презентувало концепцію відпочинкового еко-парку з просвітницькою місією, який мають звести в Києві.

«На ділянці площею в 1,5 га планують розмістити виставкову зону, інноваційні будівлі, прогулянкові маршрути та велодоріжки. Також на території спроєктували виставкові офіси та будівлі для адміністрації. Вони матимуть каркасну систему, зелені дахи та велику кількість спеціального скління. Нами використано багато світлопрозорих конструкцій для стирання межі між внутрішнім простором та природою й для забезпечення природного освітлення в будівлях парку.

Основна задача проєкту – зберегти ландшафт. Будівлі будуть не вкопаними в землю, а добудованими до пагорбів таким чином, що підвищення природного рельєфу поступово перейде у зелений дах. Замість капітальних фундаментів обрали гвинтові палі теж. По еко-парку прокладуть прогулянкові маршрути, облаштують велодоріжки та велопарковки. Всю територію буде пронизувати струмок, що збиратиме дощову воду. Усе це буде представлено як один суцільний рельєф», – ідеться в релізі Aranchii Architects.

Де саме буде знаходитись такий надзвичайний парк у компанії не розголошують. Хоча його початок його будівництва було заплановано ще до початку повномасштабної війни. Наразі автори шукають можливості реалізації проєкту.

Фото: Aranchii Architects.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.