петанк

Спорт родом із Провансу: у Києві за участю посла Франції в Україні відкрили майданчики для гри в петанк

У Європейський День парків, у Києві відбулося відкриття майданчиків для гри в петанк. Участь у відкритті одного з них, розташованого в парку «Орлятко» у Солом’янському районі столиці, взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Ще два майданчики відкрилися в Куренівському парку (Подільський район) та парку «Нивки» (Шевченківський район). Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Київ продовжує докладати максимум зусиль для того, щоб усі наші зелені зони були доглянутими та радували киян і гостей міста. Війна не повинна нас зупиняти в роботі на відбудову й покращення нашого міста. Одна з ініціатив, яку ми впроваджуємо у цьому напрямі, – відкриття у київських парках майданчиків для гри в петанк. Цей традиційний французький спорт, який чудово підходить для сімейного дозвілля, адже грати у нього можуть усі, незалежно від віку. Окремо зазначу, що в Києві з’являється все більше тематичних локацій і громадських просторів як знак вдячності нашим міжнародним партнерам за підтримку й допомогу нашій країні у цей важкий час війни. Тому, маючи нагоду, дякую Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні пану Етьєну де Понсену. Без консолідації зусиль міжнародних партнерів нашій країні було б набагато важче протистояти ворогу, зокрема пережити цю найважчу в історії зиму», – сказав Петро Пантелеєв.

За словами начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного, доступ до майданчиків для гри в петанк є абсолютно безкоштовним. Більше того, кожен охочий зіграти може звернутися до відповідальної особи, контакти якої зазначені на стенді біля майданчику, та отримати необхідне спорядження для гри під заставу.

Зі свого боку, Етьєн де Понсен відзначив, що українська столиця не припиняє свій розвиток, і він може це впевнено засвідчити. Той факт, що у Києві проводять подібний захід є сигналом для агресора про те, що кияни не зупиняються і йому не зламати дух людей. Із перших днів війни Франція залишається пліч-о-пліч із українським народом.

Фото: КМДА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.