Співробітники київського вишу відвідали кагарлицькі школи

Співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування України відвідали навчальні заклади Кагарлика. Про це повідомляється на сайті вищого навчального закладу.

«Вибір навчального закладу та професії для молодого покоління може стати довгим та нелегким процесом. Полегшити його покликана профорієнтаційна робота, яку проводять співробітники навчального закладу. Вони ознайомлюють майбутніх випускників загальноосвітніх закладів освіти із можливостями вибору, надають необхідну інформацію про вступ та особливості навчання», — зазначили в пресслужбі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У Кагарлицькому ліцеї № 1 пройшла зустріч співробітників вишу з директором Василем Мамієм та учнями 11 класів. Її відвідали 27 учнів.

«У комунальному закладі Кагарлицької міської ради «Кагарлицький ліцей № 2» відбулась зустріч з директором Іриною Горбач та учнями 10-11 класів. На зустрічі були присутні 35 учнів. У комунальному закладі Кагарлицької міської ради Кагарлицький ліцей № 4 відбулась зустріч з директором Людмилою Шевеленко та учнями 11 класів. На зустрічі були присутні 20 учнів. Загалом профорієнтаційна робота була проведена для 82 учнів», — зазначили у повідомленні.

За інформацією пресслужби, директори радісно зустріли майбутніх студентів у своїх ліцеях та щиро приймали декана НУБіП Юлію Коломієць та завідувачку кафедри загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності Аллу Клепко. 

«Директор Василь Мамій тепло згадував ректора Станіслава Ніколаєнка, який бувши міністром освіти та науки України, з незапланованим візитом, відвідав Кагарлицький ліцей № 1, залишивши по собі приємні враження, що сьогодні стали причиною дружнього настрою та доброзичливої зустрічі», — розповіли освітяни.

Фото: НУБіП.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.