Спеціалісти Гірської сільської ради пройшли навчання за програмою Європейського Союзу

Спеціалісти Гірської сільської ради отримали сертифікати про навчання по програмі ULEAD with Europe, розроблену Європейським Союзом. Про це повідомляє Гірська сільська рада.

«ULEAD with Europ – це програми співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на гострі потреби нашої країни. Упродовж жовтня-грудня 2022 року  службовці брали участь у семінарах та практикумах від провідних експертів «U-LEAD з Європою».

Аліна Коссаковська, начальник відділу розвитку та інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства, навчалась та отримала досвід за комплексною програмою «Кроки для спеціалістів. Громада, дружня до бізнесу».

Сергій Яременко, в.о. начальника відділу благоустрою, Костянтин Любарець, заступник директора КП “Горянин” та Олександр Стрельніков, інспектор відділу благоустрою, вивчали цікаві нюанси і нововведення в законодавстві України у комплексній програмі «Кроки для спеціалістів. Управління  відходами»», – ідеться в повідомленні.

Під керівництвом експертів навчальної програми, учасники, використавши вихідну інформацію Гірської громади, розробили проєкти у своїх галузях. В разі конкурсного відбору, «U-LEAD з Європою» допоможуть їх  реалізувати.

Фото: Гірська сільська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.