Сьогодні Вишнівська громада мала б святкувати День Вишневого та День Крюківщини: особливе привітання мера

Сьогодні, 27 вересня, Вишнівська громада мала б святкувати День Вишневого та День Крюківщини. Про це повідомив мер міста Ілля Діков.

«На жаль, цього року нашій Україні не до гучних святкувань, коли гинуть цивільні громадяни та наші захисники. Наш народ заповзято відстоює свою незалежність, жене ворога, відновлює зруйноване. Ми обов’язково відсвяткуємо, коли переможемо. Найголовніше побажання зараз, щоб 135-річчя Вишневого та 321-річчя Крюківщини були переможними для України у війні», — йдеться в повідомленні.

Міський голова Вишневого побажав нашій країні та громаді якнайшвидше оговтатись від горя війни, відновлюватися, розвиваватися, набувати сил у всіх напрямках, розбудовуватися й економічно процвітати.

«Перш за все бажаю мешканцям Вишневого та Крюківщини перемоги над ворогом, стабільності, впевненості у майбутньому, духовної піднесеності та згуртованості у вирішенні всіх питань громади. Разом ми – сила! Бажаю вам здоров’я, щастя, радості, достатку та любові у кожну оселю та найголовніше – мирного неба та перемоги!» — написав він.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.