Сьогодні відбулася дванадцята чергова сесія Борщагівської сільради: що затвердили депутати

Сьогодні відбулася дванадцята чергова сесія Борщагівської сільської ради VIII скликання. Під час засідання депутати прийняли низку важливих рішень, повідомляють на фейсбук-сторінці Борщагівської сільської ради.

Загалом на порядок денний сесії було винесено понад 60 питань.

Під час сесії депутати затвердили та внесли зміни до низки програм на 2023 рік, що стосуються: соціально-економічного розвитку громади, сфер освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, соціального захисту, житлово-комунального господарства, пожежної та техногенної безпеки, природоохоронних заходів з охорони навколишнього середовища, заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та захисту населення тощо. Також прийняли ряд рішень з архітектурних і земельних питань.

З важливого – депутати затвердили:

  • положення про електронні петиції;
  • річний звіт про виконання бюджету Борщагівської сільської територіальної громади за 2022 рік;
  • звіт про витрачання коштів резервного фонду бюджету Борщагівської сільської територіальної громади за грудень 2022 року;
  • рішення про часткове відшкодування вартості придбаних електрогенераторів ОСББ.

Крім того, прийняли рішення про виплату матеріальної допомоги громадянам відповідно до Програми «Підтримки жителів Борщагівської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області».

Щодо депутатського складу: за рішенням ТВК новим депутатом по 1 виборчому округу замість Дмитра Гусятинського став Петрівський Андрій Орестович, наступний за черговістю по списку ПП «Батьківщина».

Серед кадрових питань: на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади за напрямком житлово-комунального господарства та екології затвердили депутата сільради Руслана Дудку.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.