Біла Церква: умови в Гайку

«Смуга перешкод у Білій Церкві»: мешканці мікрорайону Гайок жаліються на розбиту дорогу

Мешканці білоцерківського мікрорайону Гайок роками жаліються на розбиту дорогу й відсутність прибудинкових територій. Ремонтні роботи на ділянках майже ніколи не завершують. Про це стало відомо з сюжету «Еспресо: Біла Церква».

За словами місцевих жителів, міська влада починала ремонти, однак ніколи їх не завершувала. Ями в асфальті не дають ні пройти ні проїхати. На скарги місцевих жителів влада відповідала, що коштів на ремонт немає. Останньою краплею для мешканців мікрорайону стали травми дітей і людей літнього віку через неякісну дорогу.

Водночас заступник міського голови Анатолій Кравець закликає «не панікувати», оскільки ремонтні роботи будуть виконані. За його словами, на центральних вулицях планується облаштування тротуарів і часткове розширення проїжджих частин.

Окрім цього, на Prozorro опублікували тендери щодо ремонту в мікрорайоні Гайок. За понад 195 тис. грн відремонтують вулицю Гайок, за 300 тис. грн зроблять зелені зони, а понад 2 млн 500 тис. грн виділять на ремонт прибудинкових територій і проїздів на вулиці Гайок 226, 89 та 180.

Фото: «Еспресо: Біла Церква».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.