Славутицький ліцей: підготовка до капітального ремонту за майже 300 000 грн

Виконавчий комітет Славутицької міської ради планує в цьому році провести капітальний ремонт будівлі Славутицького ліцею по вул. Героїв Дніпра, 6. Про це стало відомо з оголошення на Prozorro.

«Код ДК: 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Розробка проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області шляхом впровадження енергоефективних заходів, розташованого за адресою: вул. Героїв Дніпра, 6, м. Славутич, Вишгородський район, Київська область, 07101»)», – ідеться в оголошенні.

Для цього виконком Славутича заключив договір з ТОВ “Діоро” на розробку проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи. Згідно з договором, вартість якого склала 247 996 гривень, в ліцеї планується утеплення стін, дверних та віконних відкосів, утеплення світлових ліхтарів на покрівлі, заміна люмініцистентних світильників на світлодіодні, встановлення балансувальних клапанів на магістральних стояках системи опалення та балансування системи опалення, встановлення радіаторних терморегуляторів та встановлення геліосистеми для підігріву гарячої води.

Роботи з розробки проектно-кошторисної документації планують завершити до 1 травня.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.