Школярі з Ірпеня стали переможцями й призерами обласного етапу конкурсу есе «Війна за свій шлях»

Школярі з Ірпеня стали переможцями й призерами обласного (другого) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Війна за свій шлях». Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.

«У кожного своя історія війи. У листопаді-грудні 2022 року проводився ІІ (обласного)етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях», серед дітей 6-17 років закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини у форматі літературних творів публіцистичного характеру. У конкурсі взяли участь учні шкіл міста Ірпеня, які на власні очі бачили жахіття війни. Діти писали про свою історію війни. Кожен рядок роботи – це особистий біль та трагедія дитячої душі. Це страшні спогади про початок несправедливої жорстокої війни проти українського народу, яка в одну мить змінила життя та спотворила дитячі мрії. Це розповідь про шлях від хаосу, розпачу, страху до усвідомлення, віри і впевненості у переможній боротьбі України за свою незалежність», – зазначають у пресслужбі.

За результатами обласного етапу конкурсу серед понад 60 учасників ірпінчани стали переможцями та призерами у трьох вікових категоріях.

Отже, перемогу здобули:

  • І місце – Кіра Дрюченко, учениця 7 класу ІАЛ НУБіП, за есе «Війна за свій шлях»;
  • І місце – Кіріл Дацюк, учень 11 класу ІАЛ НУБіП України за есе «Через терни до зірок»;
  • ІІ місце – Анастасія Кібзун, учениця 9 класу ІЛІТ за есе «Понівечена мрія»;
  • ІІІ місце – Ася Войткова учениця 8 класу Ірпінського ліцею «Мрія» за есе «Війна за життя».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.