Школи Київщини, які постраждали від війни, отримали гаджети від Мінцифри

Загальноосвітні заклади Київщини, які повністю або частково зруйновані від російських обстрілів, отримали Apple iPad від Міністерства цифрової трансформації України. Про це повідомляє міністр Мінцифри Михайло Федоров.

«Передали українським школам понад 4 тисячі Apple iPad. Ці навчальні заклади в Київській, Чернігівській, Харківській та Миколаївській областях повністю або частково зруйновані від російських обстрілів. Тому діти не можуть продовжувати навчання в офлайн-режимі. Гаджети та цифровізація освіти допоможуть їм здобувати нові знання, підвищуючи цифрову грамотність.

Під час повномасштабного вторгнення з‘явилося багато викликів, які допомагають вирішити технологічні питання. Разом з партнерами підключаємо школи до швидкісного інтернету, забезпечуємо вчителів ноутбуками, а учнів – технікою, яка дозволяє навчатися в онлайн або змішаному форматі. Рухаємося далі», – ідеться в повідомленні.

Цю ініціативу Мінцифри реалізує разом з ASBISс Enterprises PLC, Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України та громадською організацією «Севен Філдс».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.