Ще 4 військових злочинців рф, які окупували Київщину, викрила СБУ

Служба Безпеки України ідентифікувала 4 військових рф, які жорстко катували родину в Бучі під час тимчасової окупації Київщини. Про це повідомляє СБУ.

«На початку березня 2022 року ці особи у складі 64-ї окремої мотострілкової бригади 35-ї загальновійськової армії рф вдерлися до однієї з осель Бучі та намагалися погрозами отримати інформацію про місця розташування українських військ. Погрожуючи зброєю, окупанти тривалий час психологічно тиснули на людей та катували, вимагали, щоб ті видали адреси проживання патріотів і військових у Бучі. Росіяни катували господаря і планували розстріляти. На щастя, йому вдалося втекти. Тоді рашисти погрожували скалічити та вбити жінку, аби вона виказала місцезнаходження свого чоловіка. Попри фізичні знущання та моральний тиск жінка витримала наругу, зрештою окупанти залишити її дім», – ідеться в повідомленні.

СБУ встановила, що це були підполковник армії рф Єрмишко Андрій Миколайович, сержанти Данилов Петро Миколайович і Єрєнков Денис Андрійович, рядовий Осіпов Владислав Миколайович. Усім заочно повідомлено про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

Фото: СБУ.

 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.