Джерело:

4 Січ, 17:44

121

Сакура, слива чи клен: кияни можуть вибрати дерева для Куренівського парку

Кияни можуть обрати, які дерева стануть висадять у Куренівському парку цієї весни. Про це повідомляє КП УЗН Подільського району.

«Друзі, давайте разом оберемо, які дерева стануть окрасою Куренівського парку. Нові дерева розпочнемо висаджувати вже цієї весни на місці видалених раніше. Старі дерева були видалені, оскільки були аварійними та сухостійними, що засвідчено в акті обстеження дерев, що потребують видалення, складеному фахівцями постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень м. Києва. Документ містить дані про вид дерева, його вік, діаметр.

Нагадаємо, що відповідно до чинних Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006, аварійне  дерево – це  дерево, яке  може становити загрозу для життя і здоров’я  пішоходів, транспортних  засобів, пошкодити лінії електропередач,  будівлі і споруди або перебуває у пошкодженому стані внаслідок снігопадів, вітролому, урагану та інших стихійних природних явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі», – ідеться в повідомленні.

Свій вибір можна зробити – тут.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.