Дія.Освіта: безкоштовна освіта, Україна

«Розвиток людського капіталу» в Україні: стартує Дія.Освіта – безкоштовне навчання за стандартами Ради ЄС

17 травня Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Google.org запустило проєкт Дія.Освіта, який надає українцям безкоштовну можливість отримувати освіту за стандартами Ради ЄС. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Поки в Україні триває війна, світ не стоїть на місці й активно розвивається. Наш головний виклик – розвиток людського капіталу. Наразі в Україні зареєстровано майже 5 млн вимушених переселенців. Мільйони людей втратили роботу чи закрили бізнес і вимушені починати життя з нуля. Завдання держави – створити для цього сприятливі умови. Саме тому ми запускаємо оновлену платформу Дія.Освіта. Це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями», — зазначив Віце-прем’єр міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На Дія.Освіта кожен бажаючий може отримати доступ до сотень нових освітніх серіалів: від баристи до ландшафтного дизайнера, від графічного дизайнера до кондитера, від проєктного менеджера до пакувальника тощо. Повний список професій та напрямів можна подивитися на порталі osvita.diia.gov.ua.

Також у Мінцифрі наголосили, що кожен освітній продукт фахівці підготовано з урахуванням актуального європейського порядку денного з навчання дорослих на 2021–2030 рр. згідно з документом, затвердженим Радою ЄС.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.