російський окупант

Розстріляв за відсутність документів: судитимуть офіцера рф, який вбив мирного жителя Ірпеня

В Україні будуть судити командира 31-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади повітрянодесантних військ збройних сил рф, який під час окупації Ірпеня навесні 2022 року розстріляв беззбройного мирного жителя. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Відомо, що 12 липня 2021 командиром цієї бригади був призначений 39-річний полковник Сергій Карасьов родом з Пскова. Впродовж березня 2022-го командир разом з іншими окупантами проводив рейди на захопленій частині Ірпеня.

«Вони жорстоко, образливо та принизливо ставилися до цивільних громадян України, які не брали участі у бойових діях. Таким чином окупанти намагалися виявляти патріотично налаштованих жителів», — йдеться у повідомленні.

Також 25 березня 2022 року він разом із подільниками обходив квартири будинку в ЖК «Зелений будинок на Мечникова». В одному з епізодів Карасьов «різким рухом вирвав частину волосся з голови жінки 1949 року народження і завдав удару прикладом вогнепальної зброї в обличчя, вибивши зуби».

Після цього у будинку рашисти знайшли місцевого жителя; через відсутність у нього документів військовий рф відвів його за будинок до дитячого майданчика, де вистрілив у голову з автомата. Сусіди виявили тіло на наступний ранок і тимчасово поховали його в парку біля будинку.

Наразі Карасьов проходить за статтею про порушення законів та звичаїв війни, обтяжене умисним вбивством.

Фото: Офіс генпрокурора

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.